Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że udało nam się zebrać kilkudziesięciu chętnych do odbycia kursu na uprawnienia projektanta systemów sygnalizacji pożarowej. Ponieważ kursy których terminy były ogłaszane na stronie interesowały zaledwie dwie, trzy osoby na dany termin co powodowało odwołanie kursu, IBP Nodex postanowił sam wyznaczać terminy kursu.

Kurs niniejszy  jest zaplanowany w terminie od 21 do 24 lutego 2022 r. w formie on-line na platformie ZOOM.

Bardzo prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w kursie do 12 lutego 2022r.. Na podstawie państwa akcesu wystawimy fakturę. Koszt kursu wynosi 1400 zł +  23% VAT. Warunkiem uczestnictwa w kursie i pobrania materiałów szkoleniowych jest opłacenie faktury.

Po zakończonym kursie celem uzyskania certyfikatu uprawnień jest zdanie egzaminu ustnego przeprowadzonego w trybie on-line. Terminy  egzaminów będą ustalane indywidualnie. Ci z Państwa których nie interesuje certyfikat uprawnień projektowych otrzymają świadectwa ukończenia kursu.

Osoby przedłużające ważność uzyskanego wcześniej certyfikatu, którego termin upłynął nie dalej niż rok są zwolnione z egzaminu.

Kurs obejmuje zagadnienia dotyczące projektowania, konserwacji i zagadnień montażowych SSP i innych systemów przeciwpożarowych a także wstęp do opracowywania scenariuszy pożarowych i automatyki pożarowej. Zakres merytoryczny kursu i rozkład wykładów w załączeniu. Bardzo proszę o podanie numeru NIP, Imienia i Nazwiska Uczestnika, adres korespondencyjny, nazwę firmy i telefon kontaktowy.

Poniżej dwa załczniki dotyczące programu i tematyki kursu:

Życzymy powodzenia i do zobaczenia i usłyszenia.

Z poważaniem Janusz Sawicki i Jerzy Ciszewski.